s01_BozeCiało_Kosciol s03_D_gory2_270 s11_Res_5_msza_270 s12_Res_5_msza2_270 s06_K_Hostia_270 s09_Res_3_270

Odkryj wartość Różańca

NMP Rozancowa 200

Różaniec Eucharystyczny

2016 10 24 Rozaniec eucharystyczny 1111

Katolicka Szkoła Rodzenia ISKIERKA

SzkolaRodzeniaIskierka 200

Duszpasterstwo Młodzieży

Duszpasterstwo Mlodziezy 200

Cudowny Medalik

St.Caterine 150

 

 

Odnowa w Duchu Św.

Per Musicam at Deum

PerMusicamAtDeum left

 

M W Z K

 

Icon MWKZ

 

 

 

Kochani parafianie.

 

W sobotę zakończyła się kolęda. W naszej kapłańskiej i duszpasterskiej trosce staraliśmy się spotkać ze wszystkimi parafianami. Kolęda przebiegała w atmosferze życzliwości i zaangażowania parafian.

 

Dziękujemy wszystkim za życzliwe organizowanie pojazdów na wioskach i w mieście. Wszystkim Paniom i Panom Sołtysom oraz Radnym Osiedli.

 

Dziękujemy za serdeczność i gościnność w przyjmowaniu nas posiłkami, częstowanie kawą, herbatą, a nade wszystko za przyjmowanie nas szczerym uśmiechem i dobrym słowem. Dziękujemy za podejmowane w rozmowach duszpasterskich tematy, odnoszące się do życia religijnego.

 

Jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim parafianom, którzy otworzyli swoje domy na przyjęcie kapłanów, a w nich niejako samego Chrystusa. Dziękujemy za wszelkie dobro z jakim się spotkaliśmy, dziękujemy za ciepłe słowa, życzliwość, otwarte serce.  

 

Wszystkich naszych kochanych parafian zawierzamy wstawiennictwu Matki Bożej patronki naszej parafii. Niech ona zaniesie wszystkie nasze radości i smutki, bóle i cierpienia, troski dnia codziennego, przed oblicze Miłosiernego Boga, niech otacza nas wszystkich swoją nieustanną opieką.

 

Jako wasi duszpasterze, obiecujemy nieustanną modlitwę w Waszej intencji, w intencji waszych rodzin, waszych spraw. Jednocześnie, pokornie chylimy głowy i prosimy Was o modlitwę w naszej intencji, o to byśmy nigdy nie ustawali w gorliwości w Służbie Bożej dla dobra naszych parafian.

 

Serdecznie Witamy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.