s01_BozeCiało_Kosciol s03_D_gory2_270 s11_Res_5_msza_270 s12_Res_5_msza2_270 s06_K_Hostia_270 s09_Res_3_270

Odkryj wartość Różańca

NMP Rozancowa 200

Różaniec Eucharystyczny

2016 10 24 Rozaniec eucharystyczny 1111

Katolicka Szkoła Rodzenia ISKIERKA

SzkolaRodzeniaIskierka 200

Duszpasterstwo Młodzieży

Duszpasterstwo Mlodziezy 200

Cudowny Medalik

St.Caterine 150

 

 

Odnowa w Duchu Św.

Per Musicam at Deum

PerMusicamAtDeum left

 

M W Z K

 

Icon MWKZ

 

 

 


Domowy Kościół rejon NNMP w Ostrołęce i parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny (fara) w Ostrołęce zapraszają 18 czerwca (sobota) na godz 19.40 do kościoła Farnego w Ostrołęce, gdzie odbędzie się trzeci Wieczór Skupienia dla małżeństw i narzeczonych. Spotkanie odbędzie się pod hasłem: "uczciwość małżeńska".

 

Podczas tego wieczoru usłyszymy konferencję wprowadzającą do Eucharystii o tematyce małżeńskiej, którą wygłosi małżeństwo Monika i Grzegorz Zawrotni. Są oni od wielu lat związane z Ruchem Światło-Życie, posługują w Diakoni Wyzwolenia i Diakoni Ewangelizacji. Podczas tego wieczoru skupienia przeżyjemy także Mszę św. którą będzie celebrował oraz wygłosi słowo ks. Dariusz Niewiński diecezjalny moderator Ruchu Światło-Życie. Po Mszy św będziemy adorować Najświętszy Sakrament w intencji małżonków oraz odśpiewamy wspólnie Apel Jasnogórski.

 

Przeżywamy Święty Rok Miłosierdzia. Niech ten wieczór Skupienia będzie nie tylko okazją do przyjścia, skonfrontowania swojej wiedzy o uczciwości małżeńskiej, ewentualnie skorygowania uczciwości wobec małżonka, ale także okazją by w ten sposób okazać miłosierdzie innym. Może gdy zabierzemy rodzinę, sąsiadów, znajomych na to wydarzenie doświadczą oni Miłosierdzia Bożego, spotkają Boga, odmienią relacje ze współmałżonkiem.


Serdecznie Zapraszamy.

 2016 05 30 DomowyKosciol Uczciwosc Malzenska 600

 

 

Serdecznie Witamy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.