Fara Ostrołęka

Niedzielny Gość

23 stycznia br. w naszej parafii gościliśmy ks. Jacka Majkowskiego - proboszcza parafii pw. NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia w Dylewie. Ks. Jacek w latach 1997 - 2000 był wikariuszem rownież w naszej parafii. Ks. Jacek głosił Słowo Boże oraz zbierał ofiary na budujący się Kościół. To wsparcie materialne niech będzie też naszą cegiełką złożoną w budowę nowego Kościoła. Ogarniamy  i wsparciem a nade wszystko modlitewną pamicią ks. Proboszcza i wszystkich parafian Dylewa.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

best cookware sets blog the cookware sets blogs cookware sets blog which cookware sets cookware sets best cookware set cookware sets watersoftener reviews best watersoftener review blog top watersoftener review blog samsung chrome book which samsung chrome book best samsung chrome book espresso machine review best espresso machine reviews blogs top espresso machine reviews fish finder reviews blog fish finder reviews which blenders reviews top blenders reviews blogs blenders reviews blog best coffee machines reviews blog top coffee machines reviews coffee machines reviews best massage chair review blogs which massage reviews best baby stroller reviews blog top baby stroller reviews satılık yavru kpek ata˛ehir satılık yavru kpek maltepe satılık yavru kpek kartal kpek eğitim iftliği karaky kpek eğitim iftliği bahelievler kpek eğitim iftliği maltepe kpek eğitim iftliği kpek pansiyonu maltepe kpek pansiyonu avcılar kpek pansiyonu taksim kpek pansiyonu bebek