s01_BozeCiało_Kosciol s03_D_gory2_270 s11_Res_5_msza_270 s12_Res_5_msza2_270 s06_K_Hostia_270 s09_Res_3_270

` TERMINY SPOTKAŃ PIERWSZEJ KOMUNII

MOD pierwsza komunia swieta 200

Duszpasterstwo Młodzieży

Modul Duszpasterstwo Mlodziezy 200

Różaniec Eucharystyczny

2016 10 24 Rozaniec eucharystyczny 1111

Cudowny Medalik

St.Caterine 150

 

 

Odnowa w Duchu Św.

Per Musicam at Deum

PerMusicamAtDeum left

 

 

Listy dzieci z podziałem na grupy

 

________TERMINARZ  SPOTKAŃ GRUP KOMUNIJNYCH________

 

*I grupa 6 maja 2018 r. – s. Dorota Lesiewicz

Szkoła Podstawowa Nr 6*

 

Lp. data i godzina dzień tygodnia tematyka
1. 6 kwietnia   godz.18:30 piątek I próba
2. 14 kwietna   godz.10:00 sobota II próba
3. 21 kwietnia godz. 10:00 sobota III próba
4. 30 kwietnia godz. 18:30 poniedziałek próbna spowiedź
5. 4 maja           godz. 19:00 piątek GENERALNA
6. 5 maja          godz. 19:00 sobota spowiedź

 

 

*II grupa 13 maja 2018 r. – Małgorzata Koślik

Szkoła Podstawowa Antonie, Białobiel, Olszewo Borki, AGA niepubliczna szkoła*

 

Lp. data i godzina dzień tygodnia tematyka
1. 18 kwietnia godz.18:30 środa I próba
2. 21 kwietnia godz. 13:30 sobota II próba
3. 25 kwietnia godz. 19:00 środa III próba
4. 7 maja         godz. 19:00 poniedziałek IV próba
5. 9 maja           godz. 19:00 środa

próbna spowiedź

oraz GENERALNA

6. 12 maja         godz. 19:00 sobota

spowiedź

 

 

*III grupa 20 maja 2018 r. – Urszula Ziemak

Szkoła Podstawowa nr 1, nr 2, Junior School*

 

Lp. data i godzina dzień tygodnia tematyka
1. 17 kwietnia godz. 18:30 wtorek I próba
2. 20 kwietnia godz. 19:00 piątek II próba
3. 8 maja         godz. 19:00 wtorek III próba
4. 14 maja       godz.19:00 poniedziałek próbna spowiedź
5. 18 maja         godz. 19:00 piątek GENERALNA
6. 19 maja         godz. 19:00 sobota spowiedź

 

 

*IV grupa 27 maja 2018 r. – Ewa Krupa

Szkoła Podstawowa nr 5, nr 10, Łęg Przedmiejski, SOSW*

 

Lp. data i godzina dzień tygodnia tematyka
1. 12 maja         godz. 10:30 sobota I próba
2. 16 maja         godz. 19:00 środa II próba
3. 21 maja         godz. 19:00 poniedziałek próbna spowiedź
4. 23 maja         godz. 19:00 środa GENERALNA
5. 26 maja         godz. 19:00 sobota spowiedź

 

* z wyjątkiem sytuacji indywidualnych

 

 

 

Pierwsza Komunia św. w par. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce w roku 2018 r.

 

Komunia św. rocznicowa dla uczniów klas trzecich ze wszystkich szkół odbędzie się :

 

6, 13, 20 i 27 maja br. podczas Mszy św. o godz. 13.00.

 

Dotyczy to dzieci klas trzecich pochodzących z naszej parafii. 

 

Zwyczajowo Dzieci klas trzecich wraz z rodzicami zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.30

Po Mszy św. jest krótkie spotkanie przygotowujące dzieci do rocznicy pierwszej komunii świętej

Bardzo prosimy o jak najszybsze dostarczanie świadect chrztu do Ks. Krzysztofa.

 

Informacje ogólne:

 

 Warunki przygotowania do sakramentu:

 

- Dzieci do I komunii przystępują w parafii zamieszkania (nie zameldowania) rodziców.
- Zgłoszenie do sakramentu dokonuje się przez złożenie odpowiedniej deklaracji.
- Deklaracje pobiera się w zakrystii lub kancelarii.
- Przygotowanie do I Komunii Świętej odbywa się w niedziele na Mszy św. o godz. 11.30
 
 

 

Warto przeczytać:

źródło: opoka.org.pl

 

 

 

 

*Grupa z 6 maja 2018r. odpowiedzialna s. Dorota Lesiewicz

 

Lp. Nazwisko i imię dziecka szkoła
1. Wiktoria A.
SP6
2. Magdalena Anna B.
SP6
3. Zuzanna B.
SP6
4. Jakub D. SP6
5. Łucja D.
SP6
6. Michał Jerzy D.
SP6
7. Jakub Oskar G.
SP6
8. Antonina G. SP6
9. Kamil G.
SP6
10. Julia G. SP6
11. Piotr G. SP6
12. Patryk G. SP6
13. Roksana G. SP6
14. Aleksandra G. SP6
15. Aleksandra H. SP6
16. Michalina SP6
17. Daria J.
SP6
18. Maria J. SP6
19. Olga J. SP6
20. Oliwia K.
SP6
21. Maria Magdalena K. SP6
22. Laura K. SP6
23. Anna K. SP6
24. Łukasz K. SP6
25. Oliwia K. SP6
26. Julia K. SP6
27. Kinga K. SP6
28. Maksymilian K. SP6
29. Alicja Zuzanna K. SP6
30. Amelia K. SP6
31. Jakub Ignacy K. SP6
32. Mateusz K. SP6
33. Amelia K. SP6
34. Weronika K. SP6
35. Maja K. SP6
36. Paweł L.
SP6
37. Kamila M. SP6
38. Mateusz M. SP6
39. Małgorzata Anna M. SP6
40. Zuzanna M. SP6
41. Amelia M. SP6
42. Paweł N.
SP6
43. Kacper Marcin N. SP6
44. Artur Marcin P.
SP6
45. Oliwia P. SP6
46. Roksana P. SP6
47. Gabriel P. SP2
48. Rawa Michał R. Olszewo Borki
49. Błażej R. SP6
50. Maksymilian R. SP6
51. Daria R. SP6
52. Oliwier S. SP6
53. Patryk S. SP6
54. Katarzyna Adrianna S. SP6
55. Natasza S. SP6
56. Borys S. SP6
57. Igor T.
SP6
58. Agata W. SP6
59. Michalina W. SP10
60. Marcel Andrzej W.
SP6
61. Ignacy W.
SP6
62. Marika Z.
SP6
63. Eliza Ż. SP6
64. Gabriela Ż. SP6
65. Martyna Ż. SP6
66. Kinga Ż. SP6

 

 

*Grupa z 13 maja 2018r. odpowiedzialna Małgorzata Koślik

 

Lp. Nazwisko i imię dziecka szkoła
1. Wiktor B.
Olszewo Borki
2. Mikołaj B. Olszewo Borki
3. Krzysztof B. Białobiel
4. Radosław B. Olszewo Borki
5. Filip B. Antonie
6. Liliana B. Olszewo Borki
7. Szymon B. Olszewo Borki
8. Chorąży Lena C.
SP1
9. Adam D.
Olszewo Borki
10. Lena D. Olszewo Borki
11. Jakub D. Olszewo Borki
12. Hanna D. Białobiel
13. Kacper D. SP10
14. Mikołaj D. Białobiel
15. Oliwia D. Białobiel
16. Julia G.
Białobiel
17. Michalina G. Olszewo Borki
18. Wiktoria J. Białobiel
19. Zuzanna J. Olszewo Borki
20. Sebastian K. Olszewo Borki
21. Wiktoria K. Olszewo Borki
22. Aleksander K. Antonie
23. Beata K. AGA niepubliczna szkoła
24. Jakub K. AGA niepubliczna szkoła
25. Bartosz K. Białobiel
26. Amelia K. Olszewo Borki
27. Radosław K. Olszewo Borki
28. Aleksandra K. Olszewo Borki
29. Alicja K. Olszewo Borki
30. Anna L. Białobiel
31. Mateusz L. Białobiel
32. Bartosz L. Białobiel
33. Bartosz M.
Olszewo Borki
34. Aleksander M. SP1
35. Maciej M. Białobiel
36. Bartosz M. Olszewo Borki
37. Bartosz O.
Olszewo Borki
38. Olaf O. SP1
39. Bartosz Robert P.
Antonie
40. Krzysztof P. Antonie
41. Tomasz P. SP1
42. Hubert S.
Białobiel
43. Wiktoria T.
Białobiel
44. Amelia T. Białobiel
45. Wiktoria T. Olszewo Borki
46. Bartłomiej W. Białobiel
47. Adrian W. Olszewo Borki
48. Damian W.
Olszewo Borki
49. Eryk W.
Olszewo Borki
50. Vivien Z.
Antonie
51. Miłosz Ż.
Antonie

 

 

*Grupa z 20 maja 2018r. odpowiedzialna Urszula Ziemak

 

Lp. Nazwisko i imię dziecka szkoła
1. Filip A.
SP2
2. Bartosz B.
SP1
3. Eryk Filip B. SP2
4. Wiktor B. SP 2
5. Gabriel B. Olszewo Borki
6. Wiktor B. SP2
7. Paulina Maja B. SP1
8. Maja B. SP2
9. Wiktoria Weronika C.
SP2
10. Aleksandra D.
SP6
11. Agnieszka F. SP2
12. Nikodem G.
SP2
13. Aleksandra G. SP1
14. Julia G. SP1
15. Łukasz K.
SP2
16. Kamil K. SP2
17. Adam K. SP1
18. Krzysztof L.
SP1
19. Kacper M.
SP1
20. Liwia M. SP10
21. Kinga M. Junior School
22. Mateusz M. SP2
23. Lila M. SP2
24. Nela M. SP2
25. Laura N. SP1
26. Aleksandra P.
SP2
27. Emilian P. SP10
28. Patryk P. Olszewo Borki
29. Tymon P. SP1
30. Igor R. SP1
31. Maksymilian R. SP2
32. Bartosz S. SP1
33. Weronika S. SP2
34. Małgorzata S. SP2
35. Róża S. SP2
36. Julian S. SP2
37. Wiktoria Ś. SP2
38. Martyna T. SP2
39. Anna Maria W. Olszewo Borki
40. Tomasz W. SP2
41. Roksana Z.
SP1
42. Wiktor Z.
SP2
43. Łucja Ż.
SP1

 

 

*Grupa z 27 maja 2018r. odpowiedzialna EwaKrupa

 

Lp. Nazwisko i imię dziecka szkoła
1. Kacper B.
SP5
2. Sandra B. SP1
3. Piotr C.
SOSW
4. Zofia D.
SP5
5. Jakub Bartosz F.
SP6
6. Kacper G.
SP1
7. Lena G. SP2
8. Natalia G. SP5
9. Róża G. SP1
10. Cezary Piotr G. SOSW
11. Krzysztof J. Olszewo Borki
12. Bartosz J. SP5
13. Jakub K. SP5
14. Karolina K. SP 10
15. Tymoteusz K. SP5
16. Anita K. SP5
17. Cezary Adrian M.
SP10
18. Ewa N.
SP5
19. Alexandra O.
SP10
20. Wiktor O. SP10
21. Wiktoria O. Łęg Przedmiejski
22. Paweł P.
SP5
23. Łukasz P. Białobiel
24. Natasza P. SP1
25. Zofia P. SP10
26. Maja R. SP5
27. Lidia S.
Łęg Przedmiejski
28. Sandra Emilia T.
SP5
29. Kornelia W. Łęg Przedmiejski
30. Natalia Z.
SP10
31. Kasjan Z.
32. Patryk Ż.
SP6

Serdecznie Witamy

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.