s01_BozeCiało_Kosciol s03_D_gory2_270 s11_Res_5_msza_270 s12_Res_5_msza2_270 s06_K_Hostia_270 s09_Res_3_270

Duszpasterstwo Młodzieży FARA

Różaniec Eucharystyczny

2016 10 24 Rozaniec eucharystyczny 1111

Cudowny Medalik

St.Caterine 150

 

 

Odnowa w Duchu Św.

Per Musicam at Deum

PerMusicamAtDeum left

 

 

 

Ks. Proboszcz dr Wiesław Białczak


Ks. Proboszcz, mgr lic. Wiesław BiałczakKanonik honor. Kapituły Katedr. Łomż. syn Stanisława i Władysławy z domu Stolarczyk, ur. 8.08.1969 r. w Baranowie, wyświęcony na kapłana 28.05.1994 r. w Łomży przez Biskupa J. Paetza; wikariusz: 1.09.1994 Stawiski; 31.08.1996-23.08.2002 Ostrołęka Nawiedzenia NMP; 1.07.1997-15.09.2010 diecezjalny duszpasterz więziennictwa; 1.10.1997-24.08.2002 kapelan Aresztu Śledczego w Ostrołęce; 12.10.2000-28.10.2005 członek komisji synodalnej ds. ekonomicznych I Synodu Diecezji Łomżyńskiej; 4.03.2002-4.04.2007 członek rady kapłańskiej z wyboru; 24.08.2002-14.07.2006 notariusz Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej; 29.08.2002-1.10.2005 pomoc duszpasterska w kościele rektoralnym Wniebowzięcia NMP w Łomży; 20.09.2002 lic. teol.; 24.09.2002-15.09.2010 redaktor kwartalnika Łomżyńskie Wiadomości Diecezjalne; 24.09.2002-15.09.2010 redaktor Rocznika Diecezji Łomżyńskiej; 7.11.2003-28.10.2005 członek komisji ds. przygotowania tekstów synodalnych I Synodu Diecezji Łomżyńskiej; 9.01.2004 członek komitetu organizacyjnego ogólnopolskiej konferencji naukowej kanonistów polskich w Łomży; od 5.03.2004 kapelan Związku Kurpiów w Diecezji Łomżyńskiej; 27.01.2005 członek komitetu organizacyjnego obchodów Roku Eucharystii i Jubileuszu 80-lecia Diecezji Łomżyńskiej; 20.05.2005 uczestnik sesji statutowych I Synodu Diecezji Łomżyńskiej; 1.10.2005-15.09.2010 kapelan Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Łomży; 28.10.2005 kanonik honorowy Kapituły Katedralnej Łomżyńskiej; 28.10.2005 członek komisji posynodalnej; 6.12.2005-15.09.2010 korespondent Radia Maryja i odpowiedzialny za Rodzinę Radia Maryja w Diecezji Łomżyńskiej; 10.03.2006-18.02.2009 członek rady nadzorczej Katolickiego Centrum Informacji Europejskiej w Łomży; 14.07.2006-15.09.2010 wicekanclerz Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej; 30.01.2007 członek Metropolitalnej Komisji Historycznej; 5.04.2007 członek rady kapłańskiej z wyboru i sekretarz rady kapłańskiej; 18.12.2007 członek komitetu ds. peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego; 7.01.2009 członek komitetu organizacyjnego Roku św. Brunona; od 15.09.2010 proboszcz parafii pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce; od 15.09.2010 dziekan dekanatu Ostrołęckiego Nawiedzenia NMP; od 15.06.2012 członek Komisji Nadzorczej Caritas Diecezji Łomżyńskiej; od 8.10.2012 członek diecezjalnej rady ds. ekonomicznych; od 12.10.2012 dekanalny wizytator religii w dekanacie Ostrołęckim Nawiedzenia NMP i Rzekuńskim; od 7.12.2012 członek zespołu proboszczów występujących przy usuwaniu lub przenoszeniu proboszczów.

od 15.09.2010 proboszcz parafii pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce i dziekan dekanatu Ostrołęckiego Nawiedzenia NMP.

Serdecznie Witamy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.