s01_BozeCiało_Kosciol s03_D_gory2_270 s11_Res_5_msza_270 s12_Res_5_msza2_270 s06_K_Hostia_270 s09_Res_3_270

 

 

 Kolęda 2019-2020r

 

Zaplanowaną kolędę zakończyliśmy w środę 29 stycznia.

Prosimy tych, którzy nie mogli mieć kolędy w wyznaczonych terminach, aby zgłaszali się do Księży celem ustalenia dnia kolędy.

 

W naszej kapłańskiej i duszpasterskiej trosce staraliśmy się spotkać ze wszystkimi parafianami. Kolęda przebiegała w atmosferze życzliwości i zaangażowania parafian. Dziękujemy wszystkim za życzliwe organizowanie pojazdów na wioskach i w mieście. Wszystkim Paniom i Panom Sołtysom oraz Radnym Osiedli. Dziękujemy za serdeczność i gościnność, za podejmowane w rozmowach duszpasterskich tematy, odnoszące się do życia religijnego.

 

Słowa podziękowania chcemy złożyć również tym, którzy na czas kolędy brali urlop, bądź inaczej organizowali sobie czas pracy. Bóg zapłać za złożone podczas kolędy ofiary na cele parafialne i za ofiary kolędowe. Na terenie naszej parafii powstały nowe domy, w blokach zamieszkały nowe rodziny. Witamy ich bardzo serdecznie w naszej parafii.

 

Kochani parafianie. Jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim parafianom, którzy otworzyli swoje domy na przyjęcie kapłanów, a w nich niejako samego Chrystusa. Dziękujemy za wszelkie dobro z jakim się spotkaliśmy, dziękujemy za ciepłe słowa, życzliwość, otwarte serce. Wszystkich naszych kochanych parafian zawierzamy wstawiennictwu Matki Bożej patronki naszej parafii. Niech ona zaniesie wszystkie nasze radości i smutki, bóle i cierpienia, troski dnia codziennego, przed oblicze Miłosiernego Boga, niech otacza nas wszystkich swoją nieustanną opieką. Jako Wasi duszpasterze, obiecujemy nieustanną modlitwę w Waszej intencji, w intencji waszych rodzin, waszych spraw. Jednocześnie, pokornie chylimy głowy i prosimy Was o modlitwę w naszej intencji, o to byśmy nigdy nie ustawali w gorliwości w Służbie Bożej dla dobra naszych parafian.

 Wasi Duszpasterze

 

 

 

 

Serdecznie Witamy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.