s01_BozeCiało_Kosciol s03_D_gory2_270 s11_Res_5_msza_270 s12_Res_5_msza2_270 s06_K_Hostia_270 s09_Res_3_270

Odkryj wartość Różańca

NMP Rozancowa 200

Różaniec Eucharystyczny

2016 10 24 Rozaniec eucharystyczny 1111

Katolicka Szkoła Rodzenia ISKIERKA

SzkolaRodzeniaIskierka 200

Duszpasterstwo Młodzieży

Duszpasterstwo Mlodziezy 200

Cudowny Medalik

St.Caterine 150

 

 

Odnowa w Duchu Św.

Per Musicam at Deum

PerMusicamAtDeum left

 

 

1. Dziękujemy wszystkim, którzy skierowali życzenia dla Księży i dla całej naszej parafii. Dziękujemy wszystkim za życzliwość i pamięć. Odwzajemniamy się naszą pamięcią w modlitwie.

 

2. Dziś i jutro Msze św. są odprawiane w tych samych godzinach jak w każdą niedzielę.

 

3. Jutro drugi dzień Świąt – Wielkanocny Poniedziałek. Pamiętajmy, że nasza radość i cała przedświąteczna krzątanina miały swój powód przede wszystkim w wydarzeniach Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pana Jezusa. Zatem zadbajmy o nasz udział we Mszy Świętej. Zachęcamy także do uczestnictwa w Mszach Świętych przez całą Oktawę Wielkanocy.

 

4. Jutro dodatkowo o godz. 11.00 odprawiona zostanie Msza św. w kaplicy na cmentarzu parafialnym za dusze naszych zmarłych.

 

5. Zachęcamy wszystkich do przyjmowania Komunii św. przez dłuższy okres, a zwłaszcza w przyszłą niedzielę – w Święto Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus w objawieniu Świętej Siostrze Faustynie zapewnił, że kto przyjmie Komunię świętą w Święto Miłosierdzia – ten dostąpi odpuszczenia kar i win. Przygotowujemy się do tej uroczystości odmawiając Nowennę z Koronką – codziennie ze Mszą św. wieczorną. Odmawiajmy ją również w naszych domach – wspólnie z całą rodziną.

6. Bóg zapłać wszystkim, którzy brali udział w liturgii i adoracji podczas Wielkiego Tygodnia: grupom apostolskim, modlitewnym, młodzieży, harcerzom i mężczyznom adorującym oraz za straż przy Grobie Pana Jezusa.

 

7. Bóg zapłać całej służbie liturgicznej, procesji, chórowi. Bóg zapłać Ks. Krzysztofowi, Ks. Andrzejowi, Siostrze Lenie, Panu Kościelnemu oraz innym osobom za urządzenie Ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz za wystrój ołtarzy. Uprzejmie dziękujemy tym, którzy złożyli ofiary na kwiaty oraz tym, którzy przynieśli kwiaty do kościoła.

 

8. Dzieci, które zbierały jałmużnę wielkopostną do skarbonek – przynoszą te skarbonki do kościoła w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.30.

 

9. W ramach świątecznego popołudniowego wypoczynku, może przechadzki czy przejażdżki, pamiętajmy także o chwili modlitwy przy grobach naszych najbliższych, którzy przez chrzest zostali włączeni w Chrystusa i teraz oczekują na pełny udział w Jego zmartwychwstaniu.

 

10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej; jest świąteczny numer „Głosu Katolickiego”.

 

11. Kochani Siostry i Bracia! Mili Goście i Drodzy Parafianie! Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to największe i najpiękniejsze święto. Z tej okazji wszystkim Drogim Parafianom i Miłym Gościom składamy najlepsze i najserdeczniejsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus napełni Wasze serca miłością i pokojem, niech sprawi, by w sercu każdego człowieka światło zawsze zwyciężało nad ciemnością, dobro nad złem, radość nad smutkiem, nadzieja nad rozpaczą, miłość nad nienawiścią. Przeżyjcie te Święta w bliskości Zmartwychwstałego Chrystusa oraz w radości i cieple rodzinnego domu i rodziny. Niech spotkanie ze Zbawicielem przy Stole Eucharystycznym i przy stole w domach rodzinnych umocni was i wasze rodziny w miłości, jedności i pokoju. Wszystkim życzymy radosnych i błogosławionych Świąt. W tym duchu przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

Serdecznie Witamy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.