s01_BozeCiało_Kosciol s03_D_gory2_270 s11_Res_5_msza_270 s12_Res_5_msza2_270 s06_K_Hostia_270 s09_Res_3_270

__________ . __________

MOD Msza Sw FARA

_________ . . _________

Module Komunikaty Episkopat

_________ ... _________

Module Dekrety Epidemia

POST i MODLITWA

Bp Stepnowski POST MODLITWA 200

Duszpasterstwo Młodzieży

Duszpasterstwo Mlodziezy 200

Odkryj wartość Różańca

NMP Rozancowa 200

Katolicka Szkoła Rodzenia ISKIERKA

SzkolaRodzeniaIskierka 200

Różaniec Eucharystyczny

2016 10 24 Rozaniec eucharystyczny 1111

Cudowny Medalik

St.Caterine 150

 

 

Odnowa w Duchu Św.

Per Musicam at Deum

PerMusicamAtDeum left

 

 

1. Dziś Msza św. o godz. 13.00 będzie (była) sprawowana w intencji rodzin, które nawiedzaliśmy podczas wizyty kolędowej, jak również w przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 10.00 będzie sprawowana w intencji rodzin, które nawiedzaliśmy podczas wizyty kolędowej.

 

2. We wtorek Msza św. dla młodzieży o godz. 19.00

 

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy ze Mszą św. o godz. 18.00. Przed Mszą św. o godz. 17.30 Godzinki do Matki Bożej.

 

4. W sobotę - I sobota miesiąca - nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00.

 

5. W przyszłą niedzielę, 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego. W naszej polskiej tradycji nazywane jest świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Na początku każdej Mszy Świętej będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa świec. Przynieśmy zatem ze sobą gromnice. Niech staną się one znakiem obecności Chrystusa – światłości świata. Zapalajmy je, jak mówi stara polska tradycja, w chwilach trwogi i zagrożenia, aby o tej Bożej obecności i Opatrzności sobie nieustannie przypominać. Przyniesione gromnice zabezpieczmy tak, aby wosk nie kapał na ławki i posadzkę kościoła.

 

6. W Święto Ofiarowania Pańskiego już po raz 24. będziemy obchodzić Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Otoczmy więc naszą modlitwą tych, którzy przez składane śluby zakonne czy inne zobowiązania pragną całkowicie ofiarować swoje życie Panu Bogu, żyjąc według rad ewangelicznych czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. Taca będzie przeznaczona na potrzeby zakonów klauzurowych w naszej diecezji, których mieszkańcy ustawicznie modlą się w intencjach Kościoła i świata, a więc także i za nas.

 

7. Kolędę zakończymy w środę 29 stycznia. Prosimy tych, którzy nie mogli mieć kolędy w wyznaczonych terminach, aby zgłaszali się do Księży celem ustalenia dnia kolędy.

 

8. Ze względu na kolędę interesantów do kancelarii w tym tygodniu zapraszamy rano w godz. od 8.00 do 9.00.

 

9. Bóg zapłać składającym ofiary przy okazji kolędy na Kościół i na kolędę oraz za ofiary na Kościół i na nową monstrancję ofiarodawcom z ulicy Otok, Łęczysk, Berka Joselewicza, z Białobieli z ulicy Ostrołęckiej, od Grupy Adoracyjnej oraz od Koła Żywego Różańca z Gnatów.

 

10. Bóg zapłać za ofiarę na misje od Koła Żywego Różańca z Gnatów.

 

11. Parafia wraz z Domowym Kościołem zaprasza na XI Wieczór Skupienia dla małżeństw i narzeczonych w najbliższą sobotę 1 lutego o godz. 18.00 pod hasłem „Każdy człowiek jest dobry i jest najważniejszy”. Gościem, który poprowadzi konferencję i rozważania podczas wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie Jan Budziaszek – perkusista Skaldów, autor wielu książek. Wychodząc z kościoła możemy otrzymać ulotki zapraszające na to spotkanie.

 

12. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godzinie 16.00 serdecznie zapraszamy na uroczyste „Pożegnanie z kolędą”. Wspólnie z chórem Magnificat, działającym przy naszej parafii będziemy mogli po raz ostatni w tym roku liturgicznym pośpiewać nasze piękne, polskie kolędy oraz wysłuchać ciekawych improwizacji organowych na tematy tychże kolęd w wykonaniu Adama Tańskiego, wybitnego organisty młodego pokolenia.

 

13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest nowy numer „Głosu Katolickiego” oraz miesięcznik watykański „L’osservatore Romano”. Cały „Głos Katolicki” poświęcony jest zmarłemu Księdzu Biskupowi Stanisławowi Stefankowi.

 

14. Módlmy się w intencji rodzin, które nawiedzamy podczas kolędy: „Pod Twoją obronę…” Królowo Rodzin …

 

Serdecznie Witamy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.