s01_BozeCiało_Kosciol s03_D_gory2_270 s11_Res_5_msza_270 s12_Res_5_msza2_270 s06_K_Hostia_270 s09_Res_3_270

_________ ... _________

Module Dekrety Epidemia

_________ . . _________

Module Komunikaty Episkopat

POST i MODLITWA

Bp Stepnowski POST MODLITWA 200

Duszpasterstwo Młodzieży

Duszpasterstwo Mlodziezy 200

Odkryj wartość Różańca

NMP Rozancowa 200

Katolicka Szkoła Rodzenia ISKIERKA

SzkolaRodzeniaIskierka 200

Różaniec Eucharystyczny

2016 10 24 Rozaniec eucharystyczny 1111

_____________________

Module 15 rocznica JanPawel II

 

 

Cudowny Medalik

St.Caterine 150

 

 

Odnowa w Duchu Św.

Per Musicam at Deum

PerMusicamAtDeum left

 

 

1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, która kończy 40-dniowy okres ukazywania się Zmartwychwstałego i umacniania w wierze Apostołów, pomaga nam lepiej zrozumieć zapewnienie Jezusa: idę do Ojca przygotować wam miejsce. Żyjemy wciąż nadzieją, że zasłużymy sobie na przebywanie na wieki w niebie, razem z naszym Zbawicielem, w domu Ojca.


2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00 i 18.00. W naszych domach odmawiajmy Litanię Loretańską do NMP wspólnie z rodziną.


3. We wtorek  26 maja, będziemy obchodzić Dzień Matki. Z tej okazji nie tylko składajmy życzenia i podarunki naszym mamom, ale polecajmy je Bogu w modlitwie, prosząc dla nich o wszystkie potrzebne im łaski, by mogły dobrze wypełniać swoją misję. A dla tych, które już Pan powołał do wspólnoty ze sobą w niebie, prośmy o Boże miłosierdzie, aby mogły wyśpiewywać Jego chwałę na wieki.  


4. We wtorek Msza św. dla młodzieży o godz. 19.00.


5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy ze Mszą św. o godz. 18.00. Przed Mszą św. o godz. 17.30 Godzinki do Matki Bożej.  


6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy odpust Nawiedzenia NMP. Uroczysta Msza św. odpustowa o godz. 13.00.  


7. W przyszłą niedzielę, 31 maja, przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Niedziela ta kończy okres Wielkanocy i to ostatni moment, aby zadośćuczynić przykazaniu kościelnemu nakazującemu spowiedź i Komunię Świętą wielkanocną. Do tej uroczystości przygotowujemy się poprzez nowennę. Włączmy się do tej modlitwy podczas liturgii w naszym kościele podczas nabożeństwa czerwcowego lub prywatnie odmawiajmy ją w domu. Zapraszamy tych, którzy nie przystąpili jeszcze do spowiedzi wielkanocnej. Spowiadamy codziennie przy okazji porannych i wieczornych nabożeństw. Pamiętajmy o zwracaniu kartek spowiedzi wielkanocnej. Jeżeli komuś zagubiła się kartka, to proszę napisać własną podając swoje imię i nazwisko oraz dokładny adres.


8. Bóg zapłać za ofiary na Kościół ofiarodawcom z Białobieli z ulicy Sosnowej, z ulicy Traugutta, Nowej, Juranda i spoza parafii.


9. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiarowane kwiaty doniczkowe  do kościoła ofiarodawcom z Antoń: Panu Andrzejowi Krukowskiemu i Panu Wiesławowi Pędzichowi oraz Panu Mierzejewskiemu z ulicy Łęczysk.


10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. 

   
11. W ubiegłym tygodniu zmarli nasi parafianie:


Śp. Kazimierz Mierzejewski, lat 79 z Siark  
Śp. Zenobiusz Mierzejewski, lat 59 z Kruków z ulicy Pogodnej
Śp. Krystyna Szymczyk, lat 71 z ulicy Sienkiewicza blok nr 13
Śp. Witold Szczubełek, lat 67 z Łazów      


„W Ich intencji oraz w intencji naszych zmarłych: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

Serdecznie Witamy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.