s01_BozeCiało_Kosciol s03_D_gory2_270 s11_Res_5_msza_270 s12_Res_5_msza2_270 s06_K_Hostia_270 s09_Res_3_270

Odkryj wartość Różańca

NMP Rozancowa 200

Różaniec Eucharystyczny

2016 10 24 Rozaniec eucharystyczny 1111

Katolicka Szkoła Rodzenia ISKIERKA

SzkolaRodzeniaIskierka 200

Duszpasterstwo Młodzieży

Duszpasterstwo Mlodziezy 200

Cudowny Medalik

St.Caterine 150

 

 

Odnowa w Duchu Św.

Per Musicam at Deum

PerMusicamAtDeum left

 

 

Modlitewna Grupa Kontemplacyjna powstała przy parafii pw. Nawiedzenia NMP (Fara) w 2010r.

 

Grupa modlitewna skupia ludzi, którzy poszukują osobistego spotkaniaz Bogiem poprzez modlitwę kontemplacyjną. W ramach działalności grupy można zapoznać się dwiema drogami prowadzącymi do kontemplacji: Modlitwą Pustych Rąk oraz Modlitwą Jezusową zwaną też Modlitwą Serca. Nie tworzymy ścisłej formalnej struktury, lecz grupę osób chętnych w praktykowaniu modlitwy wewnętrznej. Każdy przychodzi kiedy może, bez sprawdzania tzw. „listy obecności"

 

Spotkania odbywają się w co drugą środę każdego miesiąca o godzinie 19:00, w salce w Domu parafialnym przy ul. Szpitalnej (wejście z tyłu od strony parkingu).

 

Jak się modlić sercem ?

 

"Należy pozbyć się z serca natłoku myśli, sprzeciwiając się im podczas modlitwy. Nie może być bowiem tak, że tylko ustami rozmawiamy z Bogiem, nasze serce zaś zajęte jest niestosownymi myślami”. (Izajasz Pustelnik; Rozdziały o straży umysłu - Filokalia, teksty o modlitwie Serca. )

 

"Jeśli jakieś słowo modlitwy napełni cię szczególną pociechą lub skruchą, zatrzymaj się przy nim, wtedy bowiem modli się z nami nasz anioł stróż".(św. Jan Klimak, Drabina do nieba. )

 

Serdecznie Witamy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.